Wolontariat

Chcę zaangażować się w kampanię Wojciecha Podjackiego. W jaki sposób mogę to zrobić?

Kampania Wojciecha Podjackiego prowadzona jest na kilku płaszczyznach. Głównym źródłem naszego przekazu jest internet. Osoby chcące promować Wojciecha Podjackiego w serwisach społecznościowych mogą to uczynić poprzez umieszczenie odpowiedniego banera na swoim profilu (linki do grafik znajdują się tutaj – Facebook, Twitter), a także aktywnie biorąc udział w dyskusjach toczących się na różnych stronach, forach i grupach. Treści merytoryczne będą publikowane w formie filmów i grafik na profilach Wojciecha Podjackiego na Facebooku, Twitterze, YouTube i Instagramie, dlatego też zachęcamy do śledzenia naszej aktywności na tym polu i rozprzestrzeniania tych materiałów.

Równie istotny jest przekaz bezpośredni, do którego możemy zaliczyć rozwieszanie plakatów, kolportaż ulotek, czy zwykłą rozmowę z członkami rodziny lub znajomymi. Wzór plakatu można pobrać tutaj, prosimy jednak o nie rozklejanie materiałów w miejscach do tego nie przeznaczonych. Szczegółowych informacji udzielamy pod numerem telefonu 796-548-719.

Wszystkich chcących bardziej zaangażować się w kampanię Wojciecha Podjackiego prosimy o kontakt na e-mail: sztab@podjacki2020.pl.